A. PRACA DLA PIELĘGNIAREK

Legalne zatrudnienie w Niemczech

A. PRACA DLA PIELĘGNIAREK - Baza-pracownicy.plPosiadasz wykształcenie pielęgniarskie, ale praca na dotychczasowym stanowisku nie daje ci satysfakcji lub masz kłopot z jej znalezieniem? Może warto zastanowić się nad wyborem, jakim jest legalna praca w Niemczech? Wiele tamtejszych szpitali poszukuje do pracy pielęgniarek, otwierając rynek na pracowników z Polski. Wśród ofert można wyszukać zarówno te dotyczące pracy związanej z opieką nad seniorami, jak i na oddziałach najnowocześniejszych szpitali. W tym drugim przypadku większość pracodawców zapewnia wszystkie niezbędne szkolenia oraz możliwość nostryfikacji dyplomu. Z kolei sieci domów opieki dla osób starszych czasem umożliwiają wybór miejsca, w którym chciałoby się podjąć pracę.

Dla kogo?

Osoby, które posiadają poświadczone dyplomem umiejętności są wyjątkowo mile widziane. Chodzi o zarówno dyplom studiów licencjackich, magisterskich jak i dyplom pielęgniarski. Wszystkie specjalistyczne kursy i odbyte szkolenia będą naturalnie zaletą.

Znajomość języka niemieckiego jest wymagana, ale wystarczy stopień komunikatywny. Oczekiwany poziom kompetencji językowych to A2/B1. Naturalnie im lepszą znajomość języka posiadasz, tym prościej będzie można się postarać o pracę na lepszym stanowisku. Zdecydowana większość klinik oferuje pracownikom bezpłatny szkolenie językowe, który podniesie wasze umiejętności i pozwoli zapoznać się ze specjalistycznym słownictwem medycznym.

Korzyści

Pracownicy mogą również liczyć na zagwarantowanie pakietu relokacyjnego i pomoc w znalezieniu nowego lokum oraz przy przeprowadzce. Zdarza się również, że pracodawcy gwarantują darmowe zakwaterowanie podczas pierwszych trzech miesięcy. Wysokość wynagrodzenia, w zależności od wybranego miejsca i zakresu obowiązków waha się pomiędzy 2.000 – 3.500 Euro. Praca jest w pełni legalna, a więc podpiszesz z pracodawcą odpowiednią umowę określającą warunki, na których zostaniesz zatrudniona, a także odprowadzisz składki na ubezpieczenie.

Nie zwlekaj i zaplanuj rozmowę kwalifikacyjną jeszcze dziś. Stabilna praca na podstawie umowy, szansa na rozwój w nowoczesnych placówkach medycznych oraz wysokie zarobki czekają na ciebie!

Oferty pracy w Niemczech dla absolwentek pielęgniarstwahttp://mb-service.pl/pl/dla-pracownikow/praca-dla-pielegniarek-niemcy.html.